БЕЗПЕКА ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА БІЗНЕСУ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65069, м. Одеса, вул. Кузнецова, 108, к. 70
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Мельник Микола Олексійович
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ34505545
Дата реєстрації29.06.2006
Дата оновлення09.12.2011

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БЕЗПЕКА ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА БІЗНЕСУ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЕЗПЕКА ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА БІЗНЕСУ, ТОВ» присвоєно код 34505545.

Керівником підприємства «БЕЗПЕКА ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА БІЗНЕСУ, ТОВ» є Мельник Микола Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЕЗПЕКА ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА БІЗНЕСУ, ТОВ» — м. Одеса, вул. Кузнецова, 108, к. 70.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЕЗПЕКА ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА БІЗНЕСУ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах