НАУКОВО-КОНСАЛТІНГОВА ФІРМА ГІДРОЛОГІЯ, ПП

Контакти

Юридична адреса
65063, м. Одеса, вул. Говорова, 3 корп. А, к. 137
Керівник
Вітюков Олексій Миколайович
Код ЄДРПОУ34506334
Дата реєстрації04.07.2006
Дата оновлення29.04.2023
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «НАУКОВО-КОНСАЛТІНГОВА ФІРМА ГІДРОЛОГІЯ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАУКОВО-КОНСАЛТІНГОВА ФІРМА ГІДРОЛОГІЯ, ПП» присвоєно код 34506334.

Керівником підприємства «НАУКОВО-КОНСАЛТІНГОВА ФІРМА ГІДРОЛОГІЯ, ПП» є Вітюков Олексій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАУКОВО-КОНСАЛТІНГОВА ФІРМА ГІДРОЛОГІЯ, ПП» — м. Одеса, вул. Говорова, 3 корп. А, к. 137.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «НАУКОВО-КОНСАЛТІНГОВА ФІРМА ГІДРОЛОГІЯ, ПП» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах