ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Юридична адреса
65114, м. Одеса, вул. Корольова, 26

Продукція, послуги

Діяльність центру:
- ЄВІ/ЄФВВ;
- ЗНО/ДПА;
- Моніторингові дослідження;
- Сертифікація педагогічних працівників.

Інформація про компанію

Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти - це бюджетна установа, яка здійснює у відповідному регіоні зовнішнє оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів із визнанням його результатів для вступу до вищих навчальних закладів, а також моніторингові дослідження якості освіти в Україні.

Організація взаємодіє з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, а також фізичними особами; сприяє громадським організаціям, іншим об’єднанням громадян у реалізації ними власних соціально значущих ініціатив і проектів.

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ34506355
Керівник
Анісімов Анатолій Юрійович
Дата реєстрації03.07.2006
Дата оновлення09.01.2024
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ» присвоєно код 34506355.

Керівником підприємства «ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ» є Анісімов Анатолій Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ» — м. Одеса, вул. Корольова, 26.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ» офіційний сайт: https://test-center.od.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична адреса
65114, м. Одеса, вул. Корольова, 26
E-mail
Відгуки про компанію «ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах