УНІВЕРСИТЕТ БРАХМА КУМАРІС, ДУХОВНО-ПРОСВІТНІЙ ЦЕНТР, ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ГО

Контакти

Юридична адреса
65012, м. Одеса, вул. Бєлінського, 12, к. 17
Керівник
Адабаш Світлана Аксентіївна
Код ЄДРПОУ34506638
Дата реєстрації11.07.2006
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «УНІВЕРСИТЕТ БРАХМА КУМАРІС, ДУХОВНО-ПРОСВІТНІЙ ЦЕНТР, ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УНІВЕРСИТЕТ БРАХМА КУМАРІС, ДУХОВНО-ПРОСВІТНІЙ ЦЕНТР, ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ГО» присвоєно код 34506638.

Керівником підприємства «УНІВЕРСИТЕТ БРАХМА КУМАРІС, ДУХОВНО-ПРОСВІТНІЙ ЦЕНТР, ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ГО» є Адабаш Світлана Аксентіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УНІВЕРСИТЕТ БРАХМА КУМАРІС, ДУХОВНО-ПРОСВІТНІЙ ЦЕНТР, ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ГО» — м. Одеса, вул. Бєлінського, 12, к. 17.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «УНІВЕРСИТЕТ БРАХМА КУМАРІС, ДУХОВНО-ПРОСВІТНІЙ ЦЕНТР, ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ГО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах