ЗДОРОВ’Я НАШИХ ДІТЕЙ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО

Контакти

Юридична адреса
65114, м. Одеса, просп. Жукова, 37, к. 92
Телефони
Керівник
Кузьменко Володимир Володимирович
Код ЄДРПОУ34507081
Дата реєстрації13.07.2006
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЗДОРОВ’Я НАШИХ ДІТЕЙ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗДОРОВ’Я НАШИХ ДІТЕЙ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО» присвоєно код 34507081.

Керівником підприємства «ЗДОРОВ’Я НАШИХ ДІТЕЙ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО» є Кузьменко Володимир Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗДОРОВ’Я НАШИХ ДІТЕЙ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО» — м. Одеса, просп. Жукова, 37, к. 92.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЗДОРОВ’Я НАШИХ ДІТЕЙ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах