КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ПАРТІЇ

Контакти

Юридична адреса
35042, Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Базальтове
Телефони
Керівник
Білик Ярослав Васильович
Код ЄДРПОУ34508200
Дата реєстрації17.01.2002
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ПАРТІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ПАРТІЇ» присвоєно код 34508200.

Керівником підприємства «КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ПАРТІЇ» є Білик Ярослав Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ПАРТІЇ» — Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Базальтове.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ПАРТІЇ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах