СОНЕЧКО, ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЕЛА БОГДАНІВКА СУБОТЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
27431, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Богданівка, вул. 30 років Перемоги, 75
Телефони
Керівник
Постойко Інна Володимирівна
Код ЄДРПОУ34509749
Дата реєстрації27.09.2007
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СОНЕЧКО, ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЕЛА БОГДАНІВКА СУБОТЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОНЕЧКО, ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЕЛА БОГДАНІВКА СУБОТЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 34509749.

Керівником підприємства «СОНЕЧКО, ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЕЛА БОГДАНІВКА СУБОТЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» є Постойко Інна Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОНЕЧКО, ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЕЛА БОГДАНІВКА СУБОТЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» — Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Богданівка, вул. 30 років Перемоги, 75.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СОНЕЧКО, ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЕЛА БОГДАНІВКА СУБОТЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах