ЗНАМ’ЯНСЬКИЙ НАФТОПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
27452, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Володимирівка, вул. Леніна, 1а
Телефони
Керівник
Сухотенко Ігор Миколайович
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ34509761
Дата реєстрації06.07.2007
Дата оновлення29.04.2023
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЗНАМ’ЯНСЬКИЙ НАФТОПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗНАМ’ЯНСЬКИЙ НАФТОПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД, ТОВ» присвоєно код 34509761.

Керівником підприємства «ЗНАМ’ЯНСЬКИЙ НАФТОПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД, ТОВ» є Сухотенко Ігор Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗНАМ’ЯНСЬКИЙ НАФТОПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД, ТОВ» — Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Володимирівка, вул. Леніна, 1а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЗНАМ’ЯНСЬКИЙ НАФТОПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД, ТОВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах