ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВОДІЇВ ТА ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ

Контакти

Юридична адреса
54001, м. Миколаїв, вул. Спаська, 57, 1
Телефони
Керівник
Брижатий Олександр Вікторович
Код ЄДРПОУ34510382
Дата реєстрації30.06.2006
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВОДІЇВ ТА ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВОДІЇВ ТА ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ» присвоєно код 34510382.

Керівником підприємства «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВОДІЇВ ТА ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ» є Брижатий Олександр Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВОДІЇВ ТА ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ» — м. Миколаїв, вул. Спаська, 57, 1.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВОДІЇВ ТА ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах