РЕГІОНАЛЬНА УНІВЕРСАЛЬНА БІРЖА, ТОВАРНА БІРЖА

Контакти

Юридична адреса
49112, м. Дніпро, вул. Енергетиків, 4
Телефони
Керівник
Саричева Наталія В’ячеславівна
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ34513069
Дата реєстрації24.07.2006
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «РЕГІОНАЛЬНА УНІВЕРСАЛЬНА БІРЖА, ТОВАРНА БІРЖА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕГІОНАЛЬНА УНІВЕРСАЛЬНА БІРЖА, ТОВАРНА БІРЖА» присвоєно код 34513069.

Керівником підприємства «РЕГІОНАЛЬНА УНІВЕРСАЛЬНА БІРЖА, ТОВАРНА БІРЖА» є Саричева Наталія В’ячеславівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕГІОНАЛЬНА УНІВЕРСАЛЬНА БІРЖА, ТОВАРНА БІРЖА» — м. Дніпро, вул. Енергетиків, 4.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «РЕГІОНАЛЬНА УНІВЕРСАЛЬНА БІРЖА, ТОВАРНА БІРЖА» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах