ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА УЧНІВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РОВЕНЬКІВСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО БУДІВНИЧОГО ЛІЦЕЮ

Контакти

Юридична адреса
94700, Луганська обл., м. Ровеньки, вул. Дзержинського, 82
Телефони
Керівник
Супс Ганна Леонідівна
Код ЄДРПОУ34515265
Дата реєстрації23.11.2006
Дата оновлення18.08.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА УЧНІВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РОВЕНЬКІВСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО БУДІВНИЧОГО ЛІЦЕЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА УЧНІВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РОВЕНЬКІВСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО БУДІВНИЧОГО ЛІЦЕЮ» присвоєно код 34515265.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА УЧНІВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РОВЕНЬКІВСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО БУДІВНИЧОГО ЛІЦЕЮ» є Супс Ганна Леонідівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА УЧНІВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РОВЕНЬКІВСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО БУДІВНИЧОГО ЛІЦЕЮ» — Луганська обл., м. Ровеньки, вул. Дзержинського, 82.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА УЧНІВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РОВЕНЬКІВСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО БУДІВНИЧОГО ЛІЦЕЮ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах