ППО ПРАЦІВНИКІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ З СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЕНСІОНЕРІВ І ОДИНОКИХ НЕПРАЦЕЗДАТНИХ ГРОМАДЯН В ЯРМОЛИНЕЦЬКОМУ РАЙОНІ

Контакти

Юридична адреса
32100, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, смт. Ярмолинці, вул. Шевченка, 6
Телефони
Керівник
Рівна Ольга Павлівна
Код ЄДРПОУ34515752
Дата реєстрації26.01.2007
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ППО ПРАЦІВНИКІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ З СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЕНСІОНЕРІВ І ОДИНОКИХ НЕПРАЦЕЗДАТНИХ ГРОМАДЯН В ЯРМОЛИНЕЦЬКОМУ РАЙОНІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ППО ПРАЦІВНИКІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ З СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЕНСІОНЕРІВ І ОДИНОКИХ НЕПРАЦЕЗДАТНИХ ГРОМАДЯН В ЯРМОЛИНЕЦЬКОМУ РАЙОНІ» присвоєно код 34515752.

Керівником підприємства «ППО ПРАЦІВНИКІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ З СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЕНСІОНЕРІВ І ОДИНОКИХ НЕПРАЦЕЗДАТНИХ ГРОМАДЯН В ЯРМОЛИНЕЦЬКОМУ РАЙОНІ» є Рівна Ольга Павлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ППО ПРАЦІВНИКІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ З СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЕНСІОНЕРІВ І ОДИНОКИХ НЕПРАЦЕЗДАТНИХ ГРОМАДЯН В ЯРМОЛИНЕЦЬКОМУ РАЙОНІ» — Хмельницька обл., Хмельницький р-н, смт. Ярмолинці, вул. Шевченка, 6.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ППО ПРАЦІВНИКІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ З СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЕНСІОНЕРІВ І ОДИНОКИХ НЕПРАЦЕЗДАТНИХ ГРОМАДЯН В ЯРМОЛИНЕЦЬКОМУ РАЙОНІ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах