РЯТУВАЛЬНО- ВОДОЛАЗНА СЛУЖБА, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
71100, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Горького, 18
Телефони
Керівник
Врублевський Олександр Дмитрович
Код ЄДРПОУ34517173
Дата реєстрації23.08.2006
Дата оновлення20.08.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «РЯТУВАЛЬНО- ВОДОЛАЗНА СЛУЖБА, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЯТУВАЛЬНО- ВОДОЛАЗНА СЛУЖБА, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 34517173.

Керівником підприємства «РЯТУВАЛЬНО- ВОДОЛАЗНА СЛУЖБА, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Врублевський Олександр Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЯТУВАЛЬНО- ВОДОЛАЗНА СЛУЖБА, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Горького, 18.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «РЯТУВАЛЬНО- ВОДОЛАЗНА СЛУЖБА, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах