НОВОМИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ” ВПЕРЕД , УКРАЇНО !” В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
70100, Запорізька обл., Запорізький р-н, смт. Новомиколаївка, вул. Чапаєва, 11
Телефони
Керівник
Німенко Василь Іванович
Код ЄДРПОУ34517346
Дата реєстрації05.10.2007
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «НОВОМИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ” ВПЕРЕД , УКРАЇНО !” В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОМИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ” ВПЕРЕД , УКРАЇНО !” В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ» присвоєно код 34517346.

Керівником підприємства «НОВОМИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ” ВПЕРЕД , УКРАЇНО !” В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ» є Німенко Василь Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОМИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ” ВПЕРЕД , УКРАЇНО !” В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ» — Запорізька обл., Запорізький р-н, смт. Новомиколаївка, вул. Чапаєва, 11.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «НОВОМИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ” ВПЕРЕД , УКРАЇНО !” В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах