ВІДДІЛ ЕКОНОМІЧНОГО, АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
70101, Запорізька обл., Запорізький р-н, смт. Новомиколаївка, вул. Космічна, 3
Телефони
Керівник
Бондаренко Ольга Олексіївна
Код ЄДРПОУ34517372
Дата реєстрації15.11.2007
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ВІДДІЛ ЕКОНОМІЧНОГО, АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДДІЛ ЕКОНОМІЧНОГО, АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 34517372.

Керівником підприємства «ВІДДІЛ ЕКОНОМІЧНОГО, АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Бондаренко Ольга Олексіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДДІЛ ЕКОНОМІЧНОГО, АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Запорізька обл., Запорізький р-н, смт. Новомиколаївка, вул. Космічна, 3.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ВІДДІЛ ЕКОНОМІЧНОГО, АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах