КОЛОМИЙСЬКА МІСЬКА ГО ПОЛЬСЬКЕ КУЛЬТУРОЛОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ІМ. АДАМА МІЦКЕВИЧА

Контакти

Юридична адреса
78200, Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Ф. ШОПЕНА, б. 10
Телефони
Керівник
Копачевська Надія Юхимівна
Код ЄДРПОУ34517964
Дата реєстрації24.10.2006
Дата оновлення27.05.2023
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КОЛОМИЙСЬКА МІСЬКА ГО ПОЛЬСЬКЕ КУЛЬТУРОЛОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ІМ. АДАМА МІЦКЕВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОЛОМИЙСЬКА МІСЬКА ГО ПОЛЬСЬКЕ КУЛЬТУРОЛОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ІМ. АДАМА МІЦКЕВИЧА» присвоєно код 34517964.

Керівником підприємства «КОЛОМИЙСЬКА МІСЬКА ГО ПОЛЬСЬКЕ КУЛЬТУРОЛОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ІМ. АДАМА МІЦКЕВИЧА» є Копачевська Надія Юхимівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОЛОМИЙСЬКА МІСЬКА ГО ПОЛЬСЬКЕ КУЛЬТУРОЛОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ІМ. АДАМА МІЦКЕВИЧА» — Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Ф. ШОПЕНА, б. 10.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «КОЛОМИЙСЬКА МІСЬКА ГО ПОЛЬСЬКЕ КУЛЬТУРОЛОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ІМ. АДАМА МІЦКЕВИЧА» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах