ТЕРЕН-ПЛЮС, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ №31 ПО ВУЛ. ГАЙДАМАЦЬКІЙ М. РІВНЕ

Контакти

Юридична адреса
33003, м. Рівне, вул. Гайдамацька, 31
Керівник
Покальчук Ольга Кузьмівна
Код ЄДРПОУ34518671
Дата реєстрації31.07.2006
Дата оновлення21.12.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ТЕРЕН-ПЛЮС, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ №31 ПО ВУЛ. ГАЙДАМАЦЬКІЙ М. РІВНЕ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕРЕН-ПЛЮС, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ №31 ПО ВУЛ. ГАЙДАМАЦЬКІЙ М. РІВНЕ» присвоєно код 34518671.

Керівником підприємства «ТЕРЕН-ПЛЮС, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ №31 ПО ВУЛ. ГАЙДАМАЦЬКІЙ М. РІВНЕ» є Покальчук Ольга Кузьмівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕРЕН-ПЛЮС, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ №31 ПО ВУЛ. ГАЙДАМАЦЬКІЙ М. РІВНЕ» — м. Рівне, вул. Гайдамацька, 31.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ТЕРЕН-ПЛЮС, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ №31 ПО ВУЛ. ГАЙДАМАЦЬКІЙ М. РІВНЕ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах