ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ІМ. МІЧУРІНА

Контакти

Юридична адреса
58000, м. Чернівці, вул. Яворівська, 9
Телефони
Керівник
Кисильчук Олександр Іванович
Код ЄДРПОУ34519427
Дата реєстрації19.06.1990
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ІМ. МІЧУРІНА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ІМ. МІЧУРІНА» присвоєно код 34519427.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ІМ. МІЧУРІНА» є Кисильчук Олександр Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ІМ. МІЧУРІНА» — м. Чернівці, вул. Яворівська, 9.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ІМ. МІЧУРІНА» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах