ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО МАГЕРИ ВІТАЛІЯ ВІКТОРОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
23820, Вінницька обл., Гайсинський р-н, с. Соболівка, вул. Лісна, 76
Керівник
Магера Віталій Вікторович
Бухгалтер
Магера Віталій Вікторович
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ34519516
Дата реєстрації07.09.2006
Дата оновлення03.03.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО МАГЕРИ ВІТАЛІЯ ВІКТОРОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО МАГЕРИ ВІТАЛІЯ ВІКТОРОВИЧА» присвоєно код 34519516.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО МАГЕРИ ВІТАЛІЯ ВІКТОРОВИЧА» є Магера Віталій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО МАГЕРИ ВІТАЛІЯ ВІКТОРОВИЧА» — Вінницька обл., Гайсинський р-н, с. Соболівка, вул. Лісна, 76.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО МАГЕРИ ВІТАЛІЯ ВІКТОРОВИЧА» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах