ВІЛЬНА ПРОФСПІЛКА ОСВІТИ І НАУКИ М. БОРИСЛАВА

Контакти

Юридична адреса
82300, Львівська обл., м. Борислав, вул. Тернавка, 52, к. 1
Телефони
Керівник
Старовойтова Валентина Михайлівна
Код ЄДРПОУ34519867
Дата реєстрації29.06.2006
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ВІЛЬНА ПРОФСПІЛКА ОСВІТИ І НАУКИ М. БОРИСЛАВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІЛЬНА ПРОФСПІЛКА ОСВІТИ І НАУКИ М. БОРИСЛАВА» присвоєно код 34519867.

Керівником підприємства «ВІЛЬНА ПРОФСПІЛКА ОСВІТИ І НАУКИ М. БОРИСЛАВА» є Старовойтова Валентина Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІЛЬНА ПРОФСПІЛКА ОСВІТИ І НАУКИ М. БОРИСЛАВА» — Львівська обл., м. Борислав, вул. Тернавка, 52, к. 1.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ВІЛЬНА ПРОФСПІЛКА ОСВІТИ І НАУКИ М. БОРИСЛАВА» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах