ЛЬВІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРАВОЗАХИСТУ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ, ГО

Контакти

Юридична адреса
79493, м. Львів, смт. Рудне, вул. Лесі Українки
Телефони
Керівник
Лозинський Володимир Орестович
Код ЄДРПОУ34521813
Дата реєстрації28.07.2006
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЛЬВІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРАВОЗАХИСТУ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛЬВІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРАВОЗАХИСТУ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ, ГО» присвоєно код 34521813.

Керівником підприємства «ЛЬВІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРАВОЗАХИСТУ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ, ГО» є Лозинський Володимир Орестович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛЬВІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРАВОЗАХИСТУ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ, ГО» — м. Львів, смт. Рудне, вул. Лесі Українки.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЛЬВІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРАВОЗАХИСТУ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ, ГО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах