ГО МЕНСЬКА РАЙОННА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ДОРАДЧА СЛУЖБА НІЖИНСЬКОГО АГРОТЕХНІЧНОГО ІНСТИТУТУ

Контакти

Юридична адреса
15600, Чернігівська обл., Корюківський р-н, м. Мена, пл. Червона, 10
Телефони
Керівник
Мороз Володимир Анатолійович
Код ЄДРПОУ34522670
Дата реєстрації30.07.2007
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ГО МЕНСЬКА РАЙОННА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ДОРАДЧА СЛУЖБА НІЖИНСЬКОГО АГРОТЕХНІЧНОГО ІНСТИТУТУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГО МЕНСЬКА РАЙОННА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ДОРАДЧА СЛУЖБА НІЖИНСЬКОГО АГРОТЕХНІЧНОГО ІНСТИТУТУ» присвоєно код 34522670.

Керівником підприємства «ГО МЕНСЬКА РАЙОННА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ДОРАДЧА СЛУЖБА НІЖИНСЬКОГО АГРОТЕХНІЧНОГО ІНСТИТУТУ» є Мороз Володимир Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГО МЕНСЬКА РАЙОННА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ДОРАДЧА СЛУЖБА НІЖИНСЬКОГО АГРОТЕХНІЧНОГО ІНСТИТУТУ» — Чернігівська обл., Корюківський р-н, м. Мена, пл. Червона, 10.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ГО МЕНСЬКА РАЙОННА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ДОРАДЧА СЛУЖБА НІЖИНСЬКОГО АГРОТЕХНІЧНОГО ІНСТИТУТУ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах