ОЛІМПІЯ, ТЕНІСНИЙ КЛУБ, ЛУЦЬКА МІСЬКА ГО ФЕДЕРАЦІЯ ДИТЯЧОГО ТЕНІСУ

Контакти

Юридична адреса
43000, м. Луцьк, вул. Горького, 20, к. 6
Телефони
Керівник
Лєонова Олена Віталіївна
Код ЄДРПОУ34524201
Дата реєстрації20.07.2006
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ОЛІМПІЯ, ТЕНІСНИЙ КЛУБ, ЛУЦЬКА МІСЬКА ГО ФЕДЕРАЦІЯ ДИТЯЧОГО ТЕНІСУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОЛІМПІЯ, ТЕНІСНИЙ КЛУБ, ЛУЦЬКА МІСЬКА ГО ФЕДЕРАЦІЯ ДИТЯЧОГО ТЕНІСУ» присвоєно код 34524201.

Керівником підприємства «ОЛІМПІЯ, ТЕНІСНИЙ КЛУБ, ЛУЦЬКА МІСЬКА ГО ФЕДЕРАЦІЯ ДИТЯЧОГО ТЕНІСУ» є Лєонова Олена Віталіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОЛІМПІЯ, ТЕНІСНИЙ КЛУБ, ЛУЦЬКА МІСЬКА ГО ФЕДЕРАЦІЯ ДИТЯЧОГО ТЕНІСУ» — м. Луцьк, вул. Горького, 20, к. 6.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ОЛІМПІЯ, ТЕНІСНИЙ КЛУБ, ЛУЦЬКА МІСЬКА ГО ФЕДЕРАЦІЯ ДИТЯЧОГО ТЕНІСУ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах