ГО ”КЛУБ МИСЛИВСЬКОГО СОБАКОВІДСТВА ”ПРАВИЛЬНОГО МИСЛИВСТВА”

Контакти

Юридична адреса
72319, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Героїв України, 65, к. 42
Телефони
Керівник
Біловий Дмитро Володимирович
Код ЄДРПОУ34524678
Дата реєстрації14.08.2006
Дата оновлення19.08.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ГО ”КЛУБ МИСЛИВСЬКОГО СОБАКОВІДСТВА ”ПРАВИЛЬНОГО МИСЛИВСТВА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГО ”КЛУБ МИСЛИВСЬКОГО СОБАКОВІДСТВА ”ПРАВИЛЬНОГО МИСЛИВСТВА”» присвоєно код 34524678.

Керівником підприємства «ГО ”КЛУБ МИСЛИВСЬКОГО СОБАКОВІДСТВА ”ПРАВИЛЬНОГО МИСЛИВСТВА”» є Біловий Дмитро Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГО ”КЛУБ МИСЛИВСЬКОГО СОБАКОВІДСТВА ”ПРАВИЛЬНОГО МИСЛИВСТВА”» — Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Героїв України, 65, к. 42.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ГО ”КЛУБ МИСЛИВСЬКОГО СОБАКОВІДСТВА ”ПРАВИЛЬНОГО МИСЛИВСТВА”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах