ФОНД-2, САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
08340, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Гнідин, вул. Нова, 1
Телефони
Керівник
Попов Ігор Оврамович
Код ЄДРПОУ34524835
Дата реєстрації26.09.2006
Дата оновлення28.06.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ФОНД-2, САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФОНД-2, САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 34524835.

Керівником підприємства «ФОНД-2, САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Попов Ігор Оврамович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФОНД-2, САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — Київська обл., Бориспільський р-н, с. Гнідин, вул. Нова, 1.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ФОНД-2, САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах