ЄВРОСТАЛЬ-КОМСОМОЛЬСЬК, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП

Контакти

Юридична адреса
39800, Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вул. Будівельників, 16
Телефони
E-mail
Керівник, директор
Сьомік В’ячеслав В’ячеславович
Бухгалтер
Чорна Жанна Віталіївна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ34526738
Кількість працівників14 чол.
Дата реєстрації06.11.2006
Дата оновлення09.01.2024
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ЄВРОСТАЛЬ-КОМСОМОЛЬСЬК, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЄВРОСТАЛЬ-КОМСОМОЛЬСЬК, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» присвоєно код 34526738.

Керівником підприємства «ЄВРОСТАЛЬ-КОМСОМОЛЬСЬК, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» є Сьомік В’ячеслав В’ячеславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЄВРОСТАЛЬ-КОМСОМОЛЬСЬК, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» — Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вул. Будівельників, 16.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ЄВРОСТАЛЬ-КОМСОМОЛЬСЬК, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах