РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВВЕДЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ У ХРАМ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ С. ЗАВОРСКЛО ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, РО

Контакти

Юридична адреса
38772, Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Заворскло, вул. Українська, 2а
Телефони
Керівник
Токарь Анатолій Володимирович
Код ЄДРПОУ34526785
Дата реєстрації08.02.2006
Дата оновлення25.10.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВВЕДЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ У ХРАМ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ С. ЗАВОРСКЛО ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, РО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВВЕДЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ У ХРАМ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ С. ЗАВОРСКЛО ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, РО» присвоєно код 34526785.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВВЕДЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ У ХРАМ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ С. ЗАВОРСКЛО ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, РО» є Токарь Анатолій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВВЕДЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ У ХРАМ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ С. ЗАВОРСКЛО ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, РО» — Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Заворскло, вул. Українська, 2а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВВЕДЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ У ХРАМ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ С. ЗАВОРСКЛО ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, РО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах