КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”СОНЕЧКО” СЕЛА ДЗВИНЯЧ ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
48650, Тернопільська обл., Чортківський р-н, с. Дзвиняч, вул. Джерельна, 2
Телефони
Керівник
Костинюк Галина Ярославівна
Код ЄДРПОУ34527113
Дата реєстрації22.12.2003
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”СОНЕЧКО” СЕЛА ДЗВИНЯЧ ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”СОНЕЧКО” СЕЛА ДЗВИНЯЧ ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 34527113.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”СОНЕЧКО” СЕЛА ДЗВИНЯЧ ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Костинюк Галина Ярославівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”СОНЕЧКО” СЕЛА ДЗВИНЯЧ ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Тернопільська обл., Чортківський р-н, с. Дзвиняч, вул. Джерельна, 2.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”СОНЕЧКО” СЕЛА ДЗВИНЯЧ ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах