ДЗВІНОЧОК, ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЕЛА НАГОРЯНИ ТОВСТЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
48680, Тернопільська обл., Чортківський р-н, с. Нагоряни
Керівник
Сиванич Соломія Вікторівна
Код ЄДРПОУ34527129
Дата реєстрації27.12.2006
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ДЗВІНОЧОК, ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЕЛА НАГОРЯНИ ТОВСТЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЗВІНОЧОК, ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЕЛА НАГОРЯНИ ТОВСТЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» присвоєно код 34527129.

Керівником підприємства «ДЗВІНОЧОК, ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЕЛА НАГОРЯНИ ТОВСТЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» є Сиванич Соломія Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЗВІНОЧОК, ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЕЛА НАГОРЯНИ ТОВСТЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» — Тернопільська обл., Чортківський р-н, с. Нагоряни.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ДЗВІНОЧОК, ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЕЛА НАГОРЯНИ ТОВСТЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах