БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ФОНД МИКОЛИ ТОМЕНКА ”РІДНА КРАЇНА”

Контакти

Юридична адреса
02095, м. Київ, вул. Княжий Затон, 21, оф. 531
Телефони
Керівник
Томенко Валентина Олександрівна
Код ЄДРПОУ34527820
Дата реєстрації19.07.2006
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ФОНД МИКОЛИ ТОМЕНКА ”РІДНА КРАЇНА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ФОНД МИКОЛИ ТОМЕНКА ”РІДНА КРАЇНА”» присвоєно код 34527820.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ФОНД МИКОЛИ ТОМЕНКА ”РІДНА КРАЇНА”» є Томенко Валентина Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ФОНД МИКОЛИ ТОМЕНКА ”РІДНА КРАЇНА”» — м. Київ, вул. Княжий Затон, 21, оф. 531.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ФОНД МИКОЛИ ТОМЕНКА ”РІДНА КРАЇНА”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах