КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ МОВНОГО ЗАКОНОДАВСТВА ТА РОЗВИТКУ ОСВІТИ, КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ГО

Контакти

Юридична адреса
01042, м. Київ, вул. Лумумби, 17
Телефони
Керівник
Лавренюк Борис Семенович
Код ЄДРПОУ34528667
Дата реєстрації19.05.2006
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ МОВНОГО ЗАКОНОДАВСТВА ТА РОЗВИТКУ ОСВІТИ, КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ МОВНОГО ЗАКОНОДАВСТВА ТА РОЗВИТКУ ОСВІТИ, КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ГО» присвоєно код 34528667.

Керівником підприємства «КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ МОВНОГО ЗАКОНОДАВСТВА ТА РОЗВИТКУ ОСВІТИ, КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ГО» є Лавренюк Борис Семенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ МОВНОГО ЗАКОНОДАВСТВА ТА РОЗВИТКУ ОСВІТИ, КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ГО» — м. Київ, вул. Лумумби, 17.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ МОВНОГО ЗАКОНОДАВСТВА ТА РОЗВИТКУ ОСВІТИ, КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ГО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах