МАКСИМУМ ЕДВЕРТАЙЗИНГ, МЕДІЙНА АГЕНЦІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
36077, м. Полтава, вул. Ковпака, 37
Телефони
Керівник
Коваленко Марина Юріївна
Кількість працівників8 чол.
Код ЄДРПОУ34530021
Дата реєстрації09.08.2006
Дата оновлення25.05.2023
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «МАКСИМУМ ЕДВЕРТАЙЗИНГ, МЕДІЙНА АГЕНЦІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАКСИМУМ ЕДВЕРТАЙЗИНГ, МЕДІЙНА АГЕНЦІЯ, ТОВ» присвоєно код 34530021.

Керівником підприємства «МАКСИМУМ ЕДВЕРТАЙЗИНГ, МЕДІЙНА АГЕНЦІЯ, ТОВ» є Коваленко Марина Юріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАКСИМУМ ЕДВЕРТАЙЗИНГ, МЕДІЙНА АГЕНЦІЯ, ТОВ» — м. Полтава, вул. Ковпака, 37.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «МАКСИМУМ ЕДВЕРТАЙЗИНГ, МЕДІЙНА АГЕНЦІЯ, ТОВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах