ВСЕУКРАЇНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА, ТОВАРНА БІРЖА

Контакти

Юридична адреса
04050, м. Київ, вул. Артема, 21
Телефони
Керівник
Рахімов Фірдавс Юнусчонович
Бухгалтер
Хованська Зінаїда Костянтинівна
Кількість працівників2 чол.
Код ЄДРПОУ34532186
Дата реєстрації07.09.2006
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ВСЕУКРАЇНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА, ТОВАРНА БІРЖА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВСЕУКРАЇНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА, ТОВАРНА БІРЖА» присвоєно код 34532186.

Керівником підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА, ТОВАРНА БІРЖА» є Рахімов Фірдавс Юнусчонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА, ТОВАРНА БІРЖА» — м. Київ, вул. Артема, 21.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ВСЕУКРАЇНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА, ТОВАРНА БІРЖА» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах