АЛЬТЕРНАТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ. ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ. СЕРВІС., ПП

Контакти

Юридична адреса
85743, Донецька обл., м. Докучаєвськ, вул. Комарова, 60
Телефони
Керівник
Матвієнко Олег Володимирович
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ34534581
Дата реєстрації25.05.2007
Дата оновлення18.08.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «АЛЬТЕРНАТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ. ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ. СЕРВІС., ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛЬТЕРНАТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ. ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ. СЕРВІС., ПП» присвоєно код 34534581.

Керівником підприємства «АЛЬТЕРНАТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ. ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ. СЕРВІС., ПП» є Матвієнко Олег Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛЬТЕРНАТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ. ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ. СЕРВІС., ПП» — Донецька обл., м. Докучаєвськ, вул. Комарова, 60.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «АЛЬТЕРНАТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ. ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ. СЕРВІС., ПП» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах