СІОН, ПОМІСНА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ВІРИ, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА

Контакти

Юридична адреса
69083, м. Запоріжжя, вул. Рязанська, 13, к. 29
Керівник, директор
Ярмохін Андрій Миколайович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ34534974
Дата реєстрації20.07.2006
Дата оновлення09.01.2024
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «СІОН, ПОМІСНА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ВІРИ, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СІОН, ПОМІСНА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ВІРИ, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА» присвоєно код 34534974.

Керівником підприємства «СІОН, ПОМІСНА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ВІРИ, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА» є Ярмохін Андрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СІОН, ПОМІСНА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ВІРИ, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА» — м. Запоріжжя, вул. Рязанська, 13, к. 29.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «СІОН, ПОМІСНА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ВІРИ, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах