КЛУБ ВЕТЕРАНІВ ГАНДБОЛУ, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГО

Контакти

Юридична адреса
69069, м. Запоріжжя, шосе Дніпровське, 3
Телефони
Керівник
Тищенко Олексій Васильович
Код ЄДРПОУ34535124
Дата реєстрації19.07.2006
Дата оновлення19.08.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КЛУБ ВЕТЕРАНІВ ГАНДБОЛУ, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КЛУБ ВЕТЕРАНІВ ГАНДБОЛУ, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГО» присвоєно код 34535124.

Керівником підприємства «КЛУБ ВЕТЕРАНІВ ГАНДБОЛУ, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГО» є Тищенко Олексій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КЛУБ ВЕТЕРАНІВ ГАНДБОЛУ, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГО» — м. Запоріжжя, шосе Дніпровське, 3.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «КЛУБ ВЕТЕРАНІВ ГАНДБОЛУ, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах