ЗАХИСТ ДІТЕЙ ВІЙНИ, БОРИСПІЛЬСЬКА МІСЬКА ГО

Контакти

Юридична адреса
08300, Київська обл., м. Бориспіль, пров. Кірова, 17а
Телефони
Керівник
Макаренко Олександр Васильович
Код ЄДРПОУ34536353
Дата реєстрації23.05.2006
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЗАХИСТ ДІТЕЙ ВІЙНИ, БОРИСПІЛЬСЬКА МІСЬКА ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАХИСТ ДІТЕЙ ВІЙНИ, БОРИСПІЛЬСЬКА МІСЬКА ГО» присвоєно код 34536353.

Керівником підприємства «ЗАХИСТ ДІТЕЙ ВІЙНИ, БОРИСПІЛЬСЬКА МІСЬКА ГО» є Макаренко Олександр Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАХИСТ ДІТЕЙ ВІЙНИ, БОРИСПІЛЬСЬКА МІСЬКА ГО» — Київська обл., м. Бориспіль, пров. Кірова, 17а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЗАХИСТ ДІТЕЙ ВІЙНИ, БОРИСПІЛЬСЬКА МІСЬКА ГО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах