ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ВП ”КРАСНОЛУЦЬКИЙ РМЗ” ДП ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”

Контакти

Юридична адреса
94500, Луганська обл., м. Хрустальний, вул. Магістральна, 7
Телефони
Керівник
Каліновський Володимир Андрійович
Код ЄДРПОУ34536510
Дата реєстрації22.03.2000
Дата оновлення18.08.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ВП ”КРАСНОЛУЦЬКИЙ РМЗ” ДП ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ВП ”КРАСНОЛУЦЬКИЙ РМЗ” ДП ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”» присвоєно код 34536510.

Керівником підприємства «ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ВП ”КРАСНОЛУЦЬКИЙ РМЗ” ДП ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”» є Каліновський Володимир Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ВП ”КРАСНОЛУЦЬКИЙ РМЗ” ДП ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”» — Луганська обл., м. Хрустальний, вул. Магістральна, 7.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ВП ”КРАСНОЛУЦЬКИЙ РМЗ” ДП ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах