ППО КРАСНОЛУЦЬКОГО ГІРНИЧО-ПРОМИСЛОВОГО КОЛЕДЖУ

Контакти

Юридична адреса
94517, Луганська обл., м. Хрустальний, шосе Луганське, 27
Телефони
Керівник
Петровська Наталія Ілларіонівна
Код ЄДРПОУ34536547
Дата реєстрації31.03.2000
Дата оновлення18.08.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ППО КРАСНОЛУЦЬКОГО ГІРНИЧО-ПРОМИСЛОВОГО КОЛЕДЖУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ППО КРАСНОЛУЦЬКОГО ГІРНИЧО-ПРОМИСЛОВОГО КОЛЕДЖУ» присвоєно код 34536547.

Керівником підприємства «ППО КРАСНОЛУЦЬКОГО ГІРНИЧО-ПРОМИСЛОВОГО КОЛЕДЖУ» є Петровська Наталія Ілларіонівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ППО КРАСНОЛУЦЬКОГО ГІРНИЧО-ПРОМИСЛОВОГО КОЛЕДЖУ» — Луганська обл., м. Хрустальний, шосе Луганське, 27.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ППО КРАСНОЛУЦЬКОГО ГІРНИЧО-ПРОМИСЛОВОГО КОЛЕДЖУ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах