ВІДДІЛ ЖКГ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВАХРУШЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
94560, Луганська обл., м. Хрустальний, м. Боково-Хрустальне, вул. Калініна
Телефони
Керівник
Максимов Віктор Васильович
Код ЄДРПОУ34536594
Дата реєстрації30.11.2006
Дата оновлення19.08.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ВІДДІЛ ЖКГ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВАХРУШЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДДІЛ ЖКГ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВАХРУШЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 34536594.

Керівником підприємства «ВІДДІЛ ЖКГ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВАХРУШЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Максимов Віктор Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДДІЛ ЖКГ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВАХРУШЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Луганська обл., м. Хрустальний, м. Боково-Хрустальне, вул. Калініна.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ВІДДІЛ ЖКГ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВАХРУШЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах