ІНВЕСТИЦІЙНА ХОЛДІНГОВА ГРУПА НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
39600, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Жовтнева, 8/18
Телефони
Керівник, директор
Дахно Віталій Степанович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ34537357
Кількість працівників10 чол.
Дата реєстрації30.08.2006
Дата оновлення02.11.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ІНВЕСТИЦІЙНА ХОЛДІНГОВА ГРУПА НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНВЕСТИЦІЙНА ХОЛДІНГОВА ГРУПА НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ» присвоєно код 34537357.

Керівником підприємства «ІНВЕСТИЦІЙНА ХОЛДІНГОВА ГРУПА НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ» є Дахно Віталій Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНВЕСТИЦІЙНА ХОЛДІНГОВА ГРУПА НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Жовтнева, 8/18.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ІНВЕСТИЦІЙНА ХОЛДІНГОВА ГРУПА НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах