РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН БАПТИСТІВ

Контакти

Юридична адреса
59330, Чернівецька обл., Кіцманський р-н, с. П’ядиківці, вул. Стефаника, 4
Керівник
Кантемір Микола Іванович
Код ЄДРПОУ34537598
Дата реєстрації14.04.1993
Дата оновлення25.10.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН БАПТИСТІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН БАПТИСТІВ» присвоєно код 34537598.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН БАПТИСТІВ» є Кантемір Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН БАПТИСТІВ» — Чернівецька обл., Кіцманський р-н, с. П’ядиківці, вул. Стефаника, 4.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН БАПТИСТІВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах