Каталог підприємств України

ЯБЛОТРОН ДНЕПР, ТОВ

49000м. Дніпро, вул. Червона, 15
Телефон основний:(056) 7892449
Телефони контактні:(067) 5650883, (093) 7488377
info@jablotron.dp.ua , sale@jablotron.dp.ua
Сайт:

Про компанію

Керівник:Несхес Ольга Ігорівна
Бухгалтер:Єфремова Ольга Ігорівна
Кількість працівників:2

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:34824118

Діяльність підприємства

Галузі по КВЕД

Продукція, послуги

Система безпеки для будинку OASIS
Система безпеки для офісу OASIS
Автосигналізація
GSM сигналізація
Система безпеки JA - 60 PROFI

Рекламна інформація

Охоронна сигналізація - це комплекс спільно діючих пристроїв, приладів і датчиків під управлінням спеціального програмного забезпечення, призваный забезпечувати безпеку території, що охороняється, будь то квартира, будинок, офіс або промисловий об’єкт.

Охоронна сигналізація призначена для своєчасного сповіщення власника і/або служби охорони про проникнення або спробу проникнення на об’єкт, що охороняється.
Установка системи охоронної сигналізації - це один з найбільш доступних, зручних, поширених і надійних способів захистити і зберегти те, що найцінніше для вас : своє життя, майно і здоров’я своїх близьких.
Такі системи бувають різних видів.
Автономні системи охоронної сигналізації : при сработке включається звуковий сигнал (сирена), може включатися світловий маяк, а також система може посилати сповіщення по телефонній лінії на вказані хазяїном системи телефонні номери.
Пультова система охоронної сигналізації. Є автономною системою, тільки дозвон здійснюється не хазяїну приміщення, а на спеціалізований пульт охоронного агенства, яке, у свою чергу, висилає оперативну групу у Вашу квартиру, офіс, гараж і так далі. Дозвон може здійснюватися як по GSM каналу так і за допомогою міського телефону.
Комбіновані системи: дозвон здійснюється як на пульт централизованой охорони так і власникові приміщення, що охороняється.
Пожежна сигналізація: дозволяє виявити виникнення пожежі на самій ранній стадії його появи, що дозволяє мінімізувати збиток від займання

Службова інформація

Дата перевірки:30.12.2016

49000, м. Дніпро, вул. Червона, 15
Телефон основний:(056) 7892449
Телефони контактні:(067) 5650883, (093) 7488377
info@jablotron.dp.ua , sale@jablotron.dp.ua
Сайт:www.jablotron.dp.ua

Адреса на карті

Геокодування

Відгуки про компанію