НАФТАСЕРВІС Я І Н, ПП

Контакти

Юридична адреса
31134, Хмельницька обл., Старокостянтинівський р-н, с. Сахнівці
Телефони
Факс
Керівник
Якимчук Надія Павлівна
Код ЄДРПОУ34907534
Дата реєстрації28.09.2007
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НАФТАСЕРВІС Я І Н, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАФТАСЕРВІС Я І Н, ПП» присвоєно код 34907534.

Керівником підприємства «НАФТАСЕРВІС Я І Н, ПП» є Якимчук Надія Павлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАФТАСЕРВІС Я І Н, ПП» — Хмельницька обл., Старокостянтинівський р-н, с. Сахнівці.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАФТАСЕРВІС Я І Н, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах