ДРЕВНІЙ ГРАД, ПАРК ГОТЕЛЬ

Контакти

Адреса
81123, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Гамаліївка
Керівник
Поранович Наталія Михайлівна
Бухгалтер
Волошин Ольга Іванівна

Рекламна інформація

Всім бажаючим провести кілька днів у парк-готелі ”Древній Град” пропонується 34 комфортабельні одноособові та двоособові номери різних категорій, а також 35 дворівневих котеджів. Ви будете вражені казковою природою, свіжим лісовим повітрям та великою територією парк-готелю. Атмосфера розкоші та витонченості інтер’єру, старовинна архітектура, розваги у парку та розташування залишать у Вас тільки приємні спогади!

Види діяльності

Про компанію

Юрид. назваДРЕВНІЙ ГРАД, ПП
Код ЄДРПОУ34943843
Дата реєстрації26.02.2007
Дата оновлення01.08.2019
Кількість співробітників43 чел.
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДРЕВНІЙ ГРАД, ПП» присвоєно код 34943843.

Керівником підприємства «ДРЕВНІЙ ГРАД, ПП» є Поранович Наталія Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДРЕВНІЙ ГРАД, ПП» — Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Гамаліївка.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ДРЕВНІЙ ГРАД, ПП» офіційний сайт: http://drevnygrad.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДРЕВНІЙ ГРАД, ПАРК ГОТЕЛЬ»
Поділіться інформацією в соцмережах