ЕЛІТ, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ

Юридична адреса:01032м. Київ, Пуща Водиця, вул. Курортна, 11
Телефон основний:(044) 5940780
Сайт:

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:34965659

Діяльність підприємства

Галузі по КВЕД

Рекламна інформація

Група компаній «Еліт» включає в себе:

виробничі потужності ТОВ «Еліт»,
логістично-дистриб’юціонну компанію ТОВ «Торговий дім «Еліт».
Основна діяльність ТОВ «Торговий дім «Еліт»:

дистриб’юція продуктів харчування глибокої заморозки;
надання логістичних послуг на території України.
Компанія «Еліт» була заснована у 2003 р. Основним напрямком її діяльності є виробництво і реалізація морозива торговельної марки «Ажур». До продуктового портфелю Групи компаній «Еліт» входить морозиво та заморожені продукти ТМ «Ажур», морозиво ТМ «Троянда».
Асортимент морозива ТМ «Ажур» нараховує близько 70-ти найменувань, серед яких морозиво з класичним смаком (пломбір, ванільне та шоколадне морозиво) та багато позицій з новаторськими оригінальними рецептурами, котрі з кожним днем завойовують все більше прихильників. Звичайно, ТМ «Ажур» пропонує широкий асортимент фруктових льодів та неперевершений у літню спекотну погоду сорбет.

Асортимент морозива ТМ «Троянда» нараховує близько 40-ка найменувань – з класичними позиціями (пломбір, ванільне та шоколадне морозиво) та оригінальними пропозиціями (морозиво з топінгами, горішками, фруктовими смаками). Крім того, ТМ «Троянда» пропонує широкий асортимент тортів з морозива.

Асортимент заморожених продуктів ТМ «Ажур» замороженных продуктов – инфо предоставим дополнительно) складають заморожені фрукти та овочі, а також заморожені суміші. Загалом асортимент налічує близько 25 позицій, серед яких провідне місце займають супові та гарні суміші, ягоди та моно-овочі.

Вся продукція ТМ «Ажур» та ТМ «Троянда» виготовляється винятково згідно ДСТУ та відзначається бездоганним рівнем якості.

Службова інформація

Дата перевірки:15.04.2015

Юридична адреса:01032, м. Київ, Пуща Водиця, вул. Курортна, 11
Телефон основний:(044) 5940780
Сайт:www.azhur.ua

Місцезнаходження, як доїхати

Геокодування

Коментарі та відгуки про компанію