НОДЬЧЕРЕШНЄШ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
90365, Закарпатська обл., Виноградівський р-н, с. Нове Клинове, вул. Шевченка, 44
Керівник
Кіш Адальберт Адальбертович
Код ЄДРПОУ34991804
Дата реєстрації16.04.2007
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НОДЬЧЕРЕШНЄШ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОДЬЧЕРЕШНЄШ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 34991804.

Керівником підприємства «НОДЬЧЕРЕШНЄШ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Кіш Адальберт Адальбертович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОДЬЧЕРЕШНЄШ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Закарпатська обл., Виноградівський р-н, с. Нове Клинове, вул. Шевченка, 44.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОДЬЧЕРЕШНЄШ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах