НАДДНІПРЯНСЬКА ФЛОТИЛІЯ, ПП

Контакти

Юридична адреса
39621, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Сербіченка, 1а, к. 10
Телефони
Керівник
Мартиненко Олександр Миколайович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ35026588
Дата реєстрації16.06.2007
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НАДДНІПРЯНСЬКА ФЛОТИЛІЯ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАДДНІПРЯНСЬКА ФЛОТИЛІЯ, ПП» присвоєно код 35026588.

Керівником підприємства «НАДДНІПРЯНСЬКА ФЛОТИЛІЯ, ПП» є Мартиненко Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАДДНІПРЯНСЬКА ФЛОТИЛІЯ, ПП» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Сербіченка, 1а, к. 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАДДНІПРЯНСЬКА ФЛОТИЛІЯ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах