МАКСИМУМ-ГМБХ, ПП

Контакти

Юридична адреса
53400, Дніпропетровська обл., м. Марганець, вул. Радянська, 93, к. 52
Телефони
Керівник
Фомічов Максим Олексійович
Код ЄДРПОУ35055708
Дата реєстрації24.04.2007
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАКСИМУМ-ГМБХ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАКСИМУМ-ГМБХ, ПП» присвоєно код 35055708.

Керівником підприємства «МАКСИМУМ-ГМБХ, ПП» є Фомічов Максим Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАКСИМУМ-ГМБХ, ПП» — Дніпропетровська обл., м. Марганець, вул. Радянська, 93, к. 52.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАКСИМУМ-ГМБХ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах