ВО ОВЕН, ТОВ

Адреса
61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3а
Телефоны

Продукція, послуги

Компанія ОВЕН - вітчизняний виробник засобів промислової автоматики та контрольно-вимірювальних приладів (датчики, контролери, перетворювачі частоти, регулятори тощо).

Продукція ОВЕН є загальнопромисловою і успішно використовується в системах промислового холоду та контролю клімату, машинобудівній, хімічній, харчовій галузях промисловості, в житлово-комунальному господарстві, агропромисловому комплексі, а також в енергетиці, науці, освіті та інших найважливіших галузях народного господарства.

Перелік продукції, що виробляється:
• вимірювачі-регулятори
• прилади контролю та управління
• привідна техніка
• датчики
• пристрої зв’язку
• пристрої комутації
• програмне забезпечення

Рекламна інформація

За порівняно короткий час ОВЕН став вітчизняною компанією №1, серед виробників засобів промислової автоматики. У його склад входить конструкторське бюро, дослідне виробництво і завод по серійному випуску продукції.

Велика дилерська мережа, власний відділ активних продажів, наявність складських потужностей і ефективна логістика дають можливість компанії ОВЕН оперативно і безперебійно здійснювати поставки продукції, забезпечуючи тим самим високий рівень якості обслуговування споживачів.

Сьогодні наша компанія виросла і зміцніла. Ми володіємо широкими можливостями і цінним досвідом. Ми добре організовані і оснащені.

Нашій команді притаманне високе почуття відповідальності і націленість на результат. А вірити в успіх нам дозволяє величезну кількість партнерів і клієнтів, які сьогодні віддають нам перевагу серед безлічі інших виробників засобів автоматизації.

Маркетингова інформація

Торгові марки
ОВЕН (Украина)

Види діяльності

Ключові слова

плк, квп, квпіа, контролер, автоматизація, асутп, контрольно-вимірювальні прилади, автоматика, вимірювальне обладнання, модулі введення виведення, архіватори овен, вимірювальні системи, промислові цифрові датчики овен, цифрові електровимірювальні, програмне забезпечення овен, сигналізатори газу, сигналізатори рідини, регулятори рідини, модуль інтерфейсний овен, модулі дискретного введення виведення, панелі оператора, пристрої контролю захисту, ethernet-конвертори, opc-сервери, scada системи, scada-систему owen process manager, автономні реєстратори температури, архіватори, безконтактні датчики kippribor

Про компанію

Код ЄДРПОУ35348663
Дата реєстрації16.05.2011
Дата оновлення19.11.2020
Керівник
Анакін Євгеній Олександрович — директор
Рік заснування
1991
Кількість співробітників300 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 17:30
Вівторок:
09:00 — 17:30
Середа:
09:00 — 17:30
Четвер:
09:00 — 17:30
П'ятниця:
09:00 — 17:30
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВО ОВЕН, ТОВ» присвоєно код 35348663.

Керівником підприємства «ВО ОВЕН, ТОВ» є Анакін Євгеній Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВО ОВЕН, ТОВ» — м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3а.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ВО ОВЕН, ТОВ» офіційний сайт: https://owen.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Адреса
61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3а
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВО ОВЕН, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах